روغن گیاهی رپلر ( رفع ترکهای پوستی و ترمیم کننده جای زخم )

عملکرد روغن گیاهی رپلر :

 • رفع ترک های پوستی ناشی از بارداری ، افزایش وزن های ناگهانی و ….
 • مؤثر در بهبود قرمزی، تغییر رنگ و ظاهر ناخوشایند ترک ها
 • حاوی انواع عصاره ها و روغن های گیاهی جهت تغذیه و حفظ رطوبت پوست   
 • غني شده با اسيدهاي چرب ضروري و ويتامين E    
 • بهبود الاستین و کشسانی پوست   

 

شماره مجوز بهداشتی ساخت : 56/18083

 • از بین بردن جای خراش های پوستی ، ضایعات پوستی و جای زخم   
 • ترمیم کننده قوی و جوان سازی عالی برای پوست

490,000ریال

موجود در انبار

- +
مقایسه
شناسه محصول: 5006 دسته:

 روغن رفع ترکهای پوستی و ترمیم کننده جای زخم

روی پوستـم خطوطی قرمز رنگ در دیـواره شکـم و به میـزان کمتـری روی ران‌ها و بازوهـا نمایـان شده‌است . خطوطی آزاردهنده که حس بدی را به من انتقال می‌دهنـد ، زیبـایی گذشتـه را از پوستـم گرفتـه‌است ، آیا  راهی برای برطرف کردن این خطوط وجود دارد؟”  این جملـه شکـایت رایج خیلی از خانم‌هاست ، به خصوص خانم‌هایی که حداقل یک ‌بار بارداری را تجربه کرده‌اند ، آنها یـا از خطوط کبود و قرمـزرنگ شکـایت می‌کنند یا از خطـوط سفید ، آنهـا احساس می‌کننـد پوستشـان خط خطی شد‌ه ‌است و دیگـر اصلا زیبـایی و لطافت گذشتـه را ندارد . همچنین شاید تا به حال بسیاری از افراد را دیـد ه اید کـه بعد از جراحی مخصوصا بینی از جای بخیه نـاراحت هستند و به وسلیـه کـرم پـودر یا چسب جای زخم خود را می پوشانند . روغن گیاهی دو فاز رپلر دارای ترکیباتی چون پپتیدهای خاص ، روغن ها و عصاره های گیاهی، عوامل رطوبت رسـان و نیـز کوکتـل ویتـامین می باشـد کـه این فرمولاسیون منحصـر به فرد سبب کـاهـش ترک های پوست و عوارض نـاشی از آن می شود، و با تحریک فرآیند تجدید ساختار سلولی و ممانعت از رشـد باکتـری ها و قارچ هـا سبب تسریع درترمیم بریدگی هـا و زخم های سطحی گردیده ، و بـا دارا بودن اثرات ضد التهابی ، مرطوب کنندگی و محافظـت کننـدگی بـاعث محـافظت از زخـم شـده و با افـزایـش سرعـت بـازسـازی و فعـال کـردن مکانیزم هـای ترمیـم پـوست قـادر اسـت سرعـت ترمیم زخم را افزایـش دهد و از ایجاد کلوئید بر روی زخم جلوگیری کند .

 

عملکرد روغن گیاهی رپلر :

 • رفع ترک های پوستی ناشی از بارداری ، افزایش وزن های ناگهانی و ….
 • مؤثر در بهبود قرمزی، تغییر رنگ و ظاهر ناخوشایند ترک ها
 • حاوی انواع عصاره ها و روغن های گیاهی جهت تغذیه و حفظ رطوبت پوست
 • غني شده با اسيدهاي چرب ضروري و ويتامين E
 • بهبود الاستین و کشسانی پوست
 • از بین بردن جای خراش های پوستی ، ضایعات پوستی و جای زخم
 • ترمیم کننده قوی و جوان سازی عالی برای پوست

 

ترکیبات :

 Azadirachta Indica Oil / Argania Spinosa Kernel Oil / Triticum Vulgare Germ  Oil /

Linum Usitatissimum  Oil   /   Calendula Officinalis  Oil    /    Oil Europaea Olea    /

Propylparaben .

 

مکانیسم اثر:

به طور طبیعی پوست انسان دارای الاستیسیته مناسبی است . ولـی هنگامی که پوست دچـار کشش بیش  از اندازه می گردد ، سنتز طبیعی کلاژن (پروتئیـن اصلی که سبب شکل گیـری بافت همبنـد می گـردد ) مختل گردیده و در نتیجه ترک های پوست پدیدار می شوند . ترک های پوست غالبـاً در بخش هـایی از پوست بدن که تحت فشار مستمر مکانیکی قرار می گیرند تشکیل می شوند که این ترک ها خصوصـاً در پوست های تیره بسیار محسوس هستند .

روغن گیاهی دوفـاز رپلر، ترکيبي ويژه از روغن هاي گياهي ، مواد ضد التهاب طبيعي ، اسيـد هاي چـرب ضـروري وويتـامين هـا مي بـاشد که با داشتـن خـواص هم افـزایی این امکـان را فراهم می آورنـد تـا پروتئین های مختلف از جمله کلاژن I و III ، الاستین ، دکوریـن و گلی کوپروتئین هـا به سرعت ساختـه شوند و ساختمـان درم به سرعت بازسـازی شده و شبکـه های پروتئینی وساختمـان سه بعـدی پـوست  ترمیـم گردنـد . علاوه بر آن با کمک به بازسـازي پروتئين هـاي ساختمـاني پـوست و ترميـم ساختــارسه بعدي آن ، خاصيت ارتـجاعي پوست را افزايش مي دهد و از ايجاد استريا پيشگيري مي کند . وجـود مـواد ضد التهـاب طبيعي در اين محصول بـاعث کــاهش خـارش و التهـاب پـوست مي گـردد و مـواد مرطوب کننده به کار رفته در آن علاوه بر حفظ رطــوبت و رفـع خشکـي و کشيـدگي پـوست ، خواص بيومکانيکي پـوست را نيز بهبـود مي بخشد . مرطوب نگـه داشتـن سطح زخم با توجه به پایه خاص این محصـول که مانند یک لایه بسیـار ظریف روی سطح زخم را می پوشـاند ، مانع تبخیر آب از بـافت هـا شده و از خونریزی مجدد زخم جلوگیری می نماید .

نام تجاری

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روغن گیاهی رپلر ( رفع ترکهای پوستی و ترمیم کننده جای زخم )”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X