هربال کالا

درباره ما

ما هربال کالا هستیم

قدرتمند و با اقتدار

داستان آغاز ما

شروع به کار هربال کالا

ما بر این باوریم که هر زنی، باید به خاطر خودش و بیش از هر چیز به خاطر خودش، از سلامتی و زیبایی وجود خود مراقبت کند، خود را همان‌گونه که هست دوست بدارد و سرزنده و با نشاط باشد.

هربال کالا جامع ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی آرایشی بهداشتی و محصولات گیاهی است که با بهره گیری از پرسنل کارآزموده، جوان و با نشاط فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است.

هربال کالا نمایندگی رسمی بیش از 10 برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط هربال کالا تضمین می شود.
هربال کالا امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی فراهم آورده است و با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران و امکان بازگشت کالا، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است و روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا در کمترین زمان ، برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم و امور مشتریان هربال کالا همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است.

به ما سر بزن

همینجا هستیم، در قلب تهران

دفتر مرکزی

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از مرزداران